Design Team

Witajcie!
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nasz Design Team, który będzie inspirował Was przez najbliższe pół roku.
Na początku jednak chcemy złożyć podziękowania.
Należą się one przede wszystkim naszym cudownym projektantkom, które wspomagały nasz Design Team przez ostatnie miesiące: Adze Baraniak, Asi Palko oraz Weronice Górak – Pietrowskiej. Dziewczyny, współpraca z Wami to była prawdziwa przyjemność! Dziękujemy za to, że chciałyście podzielić się Waszą twórczością i jej tajnikami z czytelnikami naszego bloga. Życzymy Wam wielu sukcesów na Waszej twórczej drodze!
Dziękujemy też wszystkim zdolnym projektantom, którzy odpowiedzieli na nasze ogłoszenie o naborze do Design Teamu. Wybór tylko kilku z Was jest dla nas za każdym razem niesamowicie trudny i za każdym razem żałujemy, że Design Team ma ograniczona liczbę miejsc. Z przyjemnością czytaliśmy Wasze maile i podziwialiśmy prace na Waszych blogach. Dziękujemy i wszystkich, którym tym razem się nie udało, zapraszamy do udzialu w kolejnych naborach. Nie zrażajcie się i twórzcie nadal!

Pora przejść do sedna sprawy.
Od dziś do naszego Design Teamu, oprócz znanych Wam Ani Wdowiak, Magdy Jurczyk, Basi Gutt i Asi Poczman, należą trzy nowe, niesamowicie zdolne projektantki. Pozajcie je!


Katarzyna Wiącek

“Mam na imię Katarzyna i mieszkam w Bydgoszczy. Jestem mamą gimnazjalistki, żoną akustyka i właścicielką kotki Gabrysi. Na co dzień pracuję w laboratorium chemicznym, obsługując spektrometry absorpcji atomowej, a popołudniami bezgranicznie poświęcam się mojej pasji jaką jest tworzeniem kartek okolicznościowych techniką quillingu i huskingu. Uwielbiam mieć zajęte ręce, bawić się kolorami i sprawiać innym radość swoimi pracami. Moje miejsce w sieci: quilling.com.pl

Katarzyna Rajczakowska

“Nazywam się Kasia Rajczakowska i prowadzę bloga Kuźnia Rzeczy Kreatywnych (http://www.kuzniarzeczykreatywnych.blogspot.com). Twórczą energię spożytkowuję głównie na przygotowywaniu kartek okolicznościowych. A dzieje się to od prawie sześciu lat. W między czasie pojawiły się, także inne dziedziny i być może je też będę mogła Wam zaprezentować. Prywatnie jestem żoną mężczyzny, który może i nie zasiada ze mną i nie tnie papierów, ale zachwyca się, niektórymi narzędziami używanymi do przygotowywania pięknych prac i… to On właśnie wymyślił nazwę mojego bloga oraz mamą rozbrykanego prawie 5-latka, który podziela moje zainteresowania i od momentu opanowania obsługo nożyczek, wykazuje pociąg do kolorowych papierów, a zwłaszcza ich cięcia. :)”

Beata Szymańska

“Chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego pchnęła mnie w objęcia decoupage. Tak jest od kilku lat i czuję, że ta wzajemna miłość przetrwa jeszcze długie chwile. Decoupage to moje wytchnienie, radość tworzenia, chwile tylko z moimi myślami…
Spotkać mnie można na www.sercemzdobione.pl. Blog oszczędny w słowa, ale z dużą ilością zdjęć moich prac :)”

 

Serdecznie Was witamy i z niecierpliwością czekamy na Wasze projekty!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.