Szybka przemiana

Witajcie! Moja dzisiejsza inspiracja dla Was związana będzie z ekspresową przemianą. Jesteście ciekawi co tym razem wpadło w moje ręce. Zapraszam!
Nie wiem jak Wy , ale ja lubię otaczać się ładnymi przedmiotami. Nie jestem zwolenniczką bibelotów, ale jak coś już musi stać, że tak powiem na widoku to chciałabym, aby ładnie wyglądało. Musiałam znaleźć domek dla moich tuszy i stempli. Po chwili poszukiwań znalazłam pasujące pudełko po butach, które postanowiłam przemienić w eleganckie  pudełeczko w stylu Vintage. Aby przemiana była naprawdę szybka do obklejenia użyłam papierów do scrapbookingu. W moich dekupażowych pracach często wykorzystuję papiery do scrapbookingu. Mają piękne wzory i dają możliwość znacznego skrócenia czasu pracy. Wybrałam delikatne papiery Stamperii  – Stara Anglia w klimacie Vintage.
Wycięłam z nich elementy na wszystkie części pudełka. Do przyklejenia użyłam kleju poliwynylowego. Świetnie się rozprowadza, nie jest ani za gęsty, ani za rzadki, idealny do ciężkich papierów. Aby nadać mojemu kartonikowi szyku dodałam kilka szablonowych wzorków. Użyłam do tego farby Renesans o pięknym platynowym kolorze. Do tego jeszcze kilka kartonikowych wycinanek, kolorowe kropeczki i pudełko gotowe. Dla zabezpieczenia polakierowałam wieczko jedną warstwą lakieru.

Ze sklepu PaperConcept do mojej inspiracji użyłam:
papier Stamperia – Stara Anglia – Ptaszki,
papier Stamperia – Stara Anglia – Pismo,
klej hobby poliwynylowy,
szablon 15×20 Stamperia Plaster,
farba akrylowa metaliczna Renesans A’kryl 100 ml – 29 platynowy
– ozdoby tekurkowe z Wycinaki – dostępne w sklepie stacjonarnym,
perełki,
emaliowane kropki samoprzylepne.

Miłego tworzenia :)

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *