Rameczka ze słonikiem

Dziecięce prace to te, które lubię najbardziej. Każda moja praca jest trochę dziecięca. Pastelowe kolory, które w nich wykorzystuję są moimi ulubionymi. Poza tym świadomość, że moje prace uszczęśliwią przyszłych rodziców jest bardzo miła i satysfakcjonująca.
Gdy pierwszy raz w moje ręce trafiła ramka na zdjęcia firmy We R Memory Keepers, od razu wiedziałam, że będzie to mój ulubiony przedmiot do ozdabiania i będę je dekorować na różne sposoby ;) Dziś kolejna odsłona tej ramki.

Waniliowo-miętowa kolorystyka bardzo mi się spodobała.Uważam , że jest bardzo wszechstronna, pasuje zarówno do chłopczyka, jak i do dziewczynki. Małe, białe kwiatuszki to nic innego jak koronka pocięta na kawałeczki, jest śliczna prawda? Można wykorzystać ją w całości lub właśnie pociąć na osobne kwiatuszki.

Podobają się Wam takie przystrojone rameczki? Bo mi bardzo i wcale nie obraziłabym się, gdyby producent zdecydował się również na inne kolory. Z drugiej strony traktuję to jako kolejne wyzwanie craftowe i chyba sama przy kolejnym razie pomaluję rameczkę na inny kolor.
Może tym razem słodki róż?

Wykorzystane materiały:
– ramka drewniana mała
– filc waniliowy
 mulina miętowa
 koronka – kwiatuszki
 półperełki miętowe
 półperełki żółte
 perełki mini białe
 pistolet do klejenia na gorąco
 guziczki żółte

Serdecznie pozdrawiam

Basia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *