Kolorowe kredki

 

Dziś prosto, ascetycznie, ale jednocześnie kolorowo. A inspiracją do stworzenia tego biało-czarnego kubka był dla mnie papier z cieniami dzieci.

Obiecałam, że moje inspiracje będą proste do wykonania, a jednocześnie będą stanowiły ciekawe dekoracje. Czy udaje się wypełniać obietnicę? A może oczekujecie bardziej skomplikowanych propozycji.? Macie ochotę się ze mną podzielić swoimi spostrzeżeniami? Zapraszam serdecznie :)

Papier ryżowy z cieniami dzieci urzekł mnie do tego stopnia, że postanowiłam użyć go do ozdobienia kubka na podręczne kredki, długopisy. Drewniany kubek pomalowałam dwukrotnie białą farbą. Następnie nakleiłam, uprzednio wydarte motywy z papiery ryżowego. Dodałam szablonowe dekoracje. Wypróbowałam w tej pracy żelu Renesansu – 3D  Heavy Body -mat , który pofarbowałam czarną farbą. Efekt rewelacyjny. Żel jest cudownie gładki, nakłada się idealnie i wygląda znacznie lepiej niż gdybym to samo wykonała farbą. Serdecznie polecam ten produkt do wykonywania szablonowych reliefów. Do tego delikatne chlapanie i kilka warstw matowego lakieru i gotowe.

Do wykonania kubka na kredki użyłam:
drewniany kubek,
– farba akrylowa Renesans biel,
papier ryżowy,
klej z werniksem do decoupage,
szablon A4 Stamperia – Korony,
żel Renesans – 3D  Heavy Body -mat
farba akrylowa Renesans czarny.
Pozdrawiam serdecznie

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *