Żelowa koronka

PC070700 Lubicie niespodzianki? Ja bardzo. Dziś mam jedną dla Was. Mianowicie podzielę się z Wami moim odkryciem odnośnie 3D heavy body żel mat z firmy Renesans. Wykorzystałam medium do bardzo dziwnej czynności :) ale uzyskałam dzięki temu piękną koronkę z foremki sylikonowej.

PC070700

Wykonałam wpis do art journala, do którego użyłam nowo zakupionego wykrojnika z serduszkami Sizzix. Wycięłam wzory z grubej tektury dostępnej na sklepie. Za pomocą tuszy i akwareli wykonałam tło.  Na papierze akwarelowym Canson namalowałam ręcznie kwiatka, którego umieściłam przy zdjęciu mojego dziecka.

Ciekawostką w mojej pracy jest to, że za pomocą foremki sylikonowej i żelu 3D heavy body mat wykonałam sobie żelową koronkę. Umieściłam ją na pracy na dwóch stronach. Mam nadzieję, że ją zauwazycie. Sama byłam zaskoczona tym eksperymentem, nie wiedziałam, że można coś takiego zrobić. Teraz na pewno będę próbować w innych formach sylikonowych umieścić ten preparat, aby pobawić się jego efektami.

PC070701

PC070703 PC070704

Na tym ostatnim zdjęciu widać bliżej efekt moich prób. Pod serwetką jest żelowa koronka. Pamiętajcie tylko, że to medium jest elastyczne i nie zastyga tak jak masa do form. Jest miękkie, gumowe i się ciągnie, więc nie do wszstkich projektów się nadaje.

PC070702

 

Pozdrawiam serdecznie

Aga

aga_b

 

do pracy użyłam:

3D heavy body mat

gesso w żelu

stempel

stempel

wykrojnik serca

klej i lakier Ranger

mgiełka Distress

mgiełka

tusz

drucik

tektura

papierowe motyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *