Świąteczne po-rysunki

DSC06082Witajcie poświątecznie!

Zastanawiam się, co też porabialiście podczas świątecznej przerwy? Mam nadzieję, że był to dla Was czas odpoczynku, ale i też czas na rzeczy, na które zawsze go brakuje. W moim domu oczywiście gwar: pieczemy ciasteczka, przygotowujem świąteczne potrawy, a relaksacyjnie gramy w planszówki i oglądamy świąteczne filmy. Ale czy podczas tych “leniwych” dni znaleźliście choć odrobinę czasu na rękodzieło? 
Ja zrobiłam sobie kilkudniową przerwę od szycia, ale nie mogłam powstrzymać się, aby czegoś nie namalować. Zwłaszcza, że w sklepie PaperConcept można znaleźć pełną paletę kolorów moich ukochanych promarkerów. Znalazłam tam także idealny do malowania papier – szkicowniki firmy Canson, już nigdy nie sięgnę po inne.

DSC06081 DSC06083 DSC06082

Bardzo miłym zaskoczeniem okazały się również metaliczne mazaki. Do stworzenia napisu “Wesołych Świąt” użyłam złotego. Połączyłam go z klasyczną czernią, co dało miły dla oka efekt. Różne grubości czarnych cienkopisów również znajdziecie w naszym sklepiku. Najgrubszego – 0,8mm używam do obrysowania namalowanych obiektów.

Zachęcam Was do malowania, szkicowania czy rysowania – to naprawdę odstresowujące zajęcie. Choć mam nadzieję, że podczas świat nie mieliście stresów w ogóle ;)

Użyte materiały:
– metaliczne mazaki Giotto
– mazaki Promarker
– blok Canson
– cienkopisy czarne

Serdecznie pozdrawiam
Barbara
11846367_701133823363285_1420715791_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *