3, 2, 1… idą Święta!

DSC06006
Witajcie !
Jak tam Wasze świąteczne przygotowania? Przyznam, że u mnie wszystko w totalnym rozgardiaszu, ale jestem jedną z tych osób, które uważają, że nieważne idealnie czyste okna, czy ilość potraw na stole. Najważniejsza jest atmosfera i to, aby te Święta spędzić tak, jak się chce i z tymi osobami, które są bliskie memu sercu :)
Jednak jedna rzecz nie może zostać pominięta, choćby nie wiem co! O co chodzi? Oczywiście o ozdobienie domu… oczywiście ozdobami handmade :)

Obok filcowych zawieszek na choince i filcowego Mikołaja, którego wykonałam dokładnie rok temu jako inspirację dla Paper Concept, do grona dołączył wianuszek z pingwinkiem. Był stworzony z przeznaczeniem na prezent, jednak koniec końców – został ze mną i teraz ozdabia moje drzwi.
DSC06052

Styropianową bazę wianka ozdobiłam szeroką tasiemką w czerwoną kratkę. Nie ma bardziej świątecznego wzoru niż czerwono – biała kratka. Na takim tle idealnie wpasował się filcowy pingwinek.
DSC06051 DSC06050
Całość wydawała mi się jednak troszkę skromna, więc dodałam filcowe liście ostrokrzewu, a jego owoce stworzyłam z czerwonych pomponików. Do tego wielka kokarda, koronka i białe kryształki samoprzylepne.
Teraz nie ma już mowy, abym nie poczuła klimatu nadchodzących Świąt.
A pingwinek ma bardzo ważną misję – witać gości, którzy przybędą w ten wyjątkowy czas.
To mój ostatni przedświąteczny post dla Was, dlatego korzystając z okazji składam Wam życzenia, aby Święta były dla Was okresem spędzonym w spokoju, miłości i atmosferze pokoju – bez kłótni i sprzeczek. Pamiętajcie,to czas dla Was i Waszych rodzin, nie czas nadmiernych porządków i sklepowej nerwówki.
Pozdrawiam, Basia
11846367_701133823363285_1420715791_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *