Kurs: motyw drewna na papierze

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego, a mianowicie kuuurs! Pomimo przeciwności losu (np. raz zapomniałam włączyć nagrywanie…), udało mi się przygotować dla Was filmowy tutorial, prezentujący dwa scraphaki według mojego przepisu: papier z motywem drewna i shakerbox.

Jak pewnie zauważyliście, bardzo często w moich pracach pojawiają się shakerboxy. Ale kto zauważył, że okienka w moich kartkach zawsze wykonane są z papieru z motywem drewna? ;-) To jest właśnie taka moja mała obsesja – po prostu najbardziej podoba mi się kartka, w której okienko jest “drewniane”. Dlatego tak chętnie sięgnęłam po szablon Carta Bella o nazwie Woodgrain, który umożliwia mi przerobienie każdego papieru na papier z motywem drewna. Do wykonania takiego papieru potrzebne są: szablon Woodgrain, tusz, papier (raczej gładki, ewentualnie z drobnym wzorem), gąbeczka, taśma papierowa, mokra chusteczka do przetarcia szablonu po zakończeniu pracy. Resztę zobaczycie na filmie! :-)

Do przygotowania shakerboxa potrzebne są, oprócz okienka i papieru na tło: konfetti, tekturki pocięte w paski i przezroczysta folia. Zapraszam do oglądania! :-)

Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o kursie! Liczę, że moje wskazówki Wam się przydadzą! :-)

Materiały użyte w kursie:
najwspanialszy klej Magic
szablon Carta Bella – The great outdoors – Woodgrain
zestaw papierów Echo Park – Fall is in the Air
zestaw papierów Carta Bella – Yacht Club 15×15 cm
poduszka z tuszem – Distress Ink Pad – Vintage photo
konfetti czerwone serca 5 mm, 30 g

Pozdrawiam,
Joaśka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *