Kartka dla chłopca w stylu marynarskim

2Wakacje? Czujecie już zbliżające się wakacje? Ja tak. Co roku wyjeżdżam z całą rodziną nad polskie morze, więc gdy zostałam poproszona o wykonanie kartki dla chłopca, morze podsunęło mi pewien pomysł. Postanowiłam wykonać kartkę dla małego marynarza, w klimacie wakacyjnym z kolorowanym kredkami akwarelowymi stempelkiem.

W sklepie znajdziecie do takiego projektu idealne papiery. Ja dziś wykorzystałam piękną marynarską kolekcję  Piątek Trzynastego – Na morzu, wiatr oraz kapitan.

Ja nie jestem mistrzem kolorowania, ale czasami zdobywam się na odwagę i staram się coś pokolorować na potrzeby projektu. Do mojego stempla użyłam niezawodnych w mojej skromnej opinii kredek  KOH-I-NOOR. Posiadam ich dwa zestawy, Mondeluz oraz Magic Trio i przyznam szczerze, że mimo to iż nie jestem szczególnie zdolna jeśli chodzi o tę technikę, to po ich zastosowaniu dochodzę do wniosku, że nawet początkujący sobie z nimi poradzi. Wystarczy musnąć kolorem aby był efekt.

Jako bazę mojego taga użyłam białego papieru, którym uzupełniłam kompozycję.  Pod stemplem znalazł się obowiązkowo blok do akwareli Canson, który świetnie przyjmuje media i wodę. Kredki roztarłam pędzelkiem Renesans, który rozmiarem najbardziej mi odpowiada do tego typu prac.

Do wykonania tagów na kartce użyłam dziurkacza tagowego DP Craft, który daje możliwość kombinacji 3 rozmiarów tagów. Jest świetnym sposobem na ułatwienie sobie pracy :) jednocześnie zapewnia urozmaicenie całości.

123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

5

Do pracy dodatkowo użyłam:

– dziurkacz punktowy DP Craft
– dziurkacz tagowy DP Craft
– nożyczki precyzyjne
– sznurek
– pistolet do kleju na gorąco
– wykrojnik gwiazda
– farba akrylowa
– białe gesso
– Distress spray

Pozdrawiam i życzę Wam miłego, kreatywnego w wolnym czasie dnia

Aga Baraniak

12654309_784860808323919_2224829601588561030_n

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *