Szczęście jest domowej roboty

g2

Witam wszystkich tu zaglądających w lekko poświątecznym nastroju i zapraszam do delektowania się widokiem bardzo “apetycznie” prezentującej się kartki, wykonanej z papierów w cudownie pastelowej palecie kolorów. Wybrałam te papiery ze sklepu zwabiona wiosennymi motywami i nie żałuję mojego wyboru. Na żywo papierki wypadają o wiele lepiej, są bardzo miłe dla oka, kolory mają cukierkowe ale nie tandetne.  Jestem zauroczona kolorystyką i wzornictwem, a papiery kojarzą mi się z marcepanowym tortem i lukrowanymi ciasteczkami. Być może na moją ocenę wpłynęły świąteczne słodkości na stole – nieważne, podobają mi się i polecam je.

Papiery mają gramaturę 190 gsm – czyli wystarczającą, nie są zbyt wiotkie ani zbyt grube. Zachowują sztywność, ładnie wspólpracują z klejem i bez problemu da się je wycinać każdym rodzajem wykrojników. Mimo, że jestem zwolenniczką papierów bardzo grubych, ta kolekcja wydała mi się wystarczająco przydatna do moich zaplanowanych projektów.

Papiery są dwustronne, bardzo dobrej jakości i przyjemnie matowe. W mojej ocenie spełniają wszystkie wymagane warunki, nie ma się do czego przyczepić.

Kolekcja zawiera arkusze z elementami ozdobnymi do samodzielnego wycinania. Bardzo ciekawie opracowane szyldy z grafiką i hasłami w dwóch językach: polskim i angielskim.

Ja wybrałam hasło : Szczęście jest domowej roboty 

papier-dwustronny-305-x-305-cm-floral-market-01papier-dwustronny-305-x-305-cm-floral-market-08

Wydało mi się to hasło bardzo na czasie w okresie świątecznym i z takim przesłaniem się do Was dzisiaj zwracam, a jako rękodzielnicy powinniście je szczególnie i  wielopłaszczyznowo zrozumieć.

g1

Na kartce znalazły się tekturki – gałązki marki Simple Crafting. W sklepie znajdziecie całą kolekcję wzorów z tym motywem. Urocze są i bardzo delikatne.
Ja swoje gałązki ozdobiłam tuszem w kolorze miętowym i perełkami w płynie w jasnym liliowym odcieniu.

g5

Wykorzystane produkty z sklepu PaperConcept:
– arkusz nr 1 kolekcji Floral Market
– zestaw tekturek – Gałązki
– Big Shot
– perełki w płynie
– ćwieki dekoracyjne
– tusz pigmentowy Heyda
– tusz Distress
– masa plastyczna
– klej Magic
– kostki dystansowe
– srebrny marker

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne inspiracje!

12654500_784860824990584_8642799575153699760_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *