Przedstawiamy Design Team

1013688_621868507862823_1283661664_n

Dzień dobry!
Dziś na naszym blogu dzień pożegnań i powitań.

Z łezką w oku żegnamy nasze trzy utalentowane projektantki, które tworzyły dla Was przez ostatnie miesiące – Asiu, Basiu, Marleno – dziękujemy, że byłyście częścią naszego bloga, dziękujemy za Wasze niesamowite inspiracje, za gotowość do działania, za twórcze pomysły i za niesamowicie kreatywny wspólny czas.
Życzymy Wam, aby Wasza pasja przynosiła tylko radość nie tylko Wam, ale wszystkim, którzy będa podziwiać Wasze prace. Wszystkiego dobrego!

A teraz przyszedł czas na przedstawienie Design Teamu na najbliższe pół roku.

Anię, Magdę i Basię już znacie, będą Was inspirowac przez kolejne miesiące:

anna_w_thumb     magdalena_j_thumb   barbaraG
Dodatkowo nasz Design Team wzbogacil się o trzy kolejne, wspaniałe projektatnki, zobaczcie co same o sobie napisały:

aga_b

Aga Baraniak

Nazywam się Aga Baraniak i jestem szczęśliwą matką czynną zawodowo, obecnie na urlopie wychowawczym. Scrapbooking i inne robótki odkryłam z początkiem 2015 roku i wpadłam jak przysłowiowa śliwka w kompot! Wieczorami, po całym dniu matkowania i prowadzenia domu zasiadam do swojego wiecznie zabałaganionego biurka i oddaję się swojej wyobraźni. Uwielbiam mediowe prace, to jest to, czym żyję. Często trwa to do późnych godzin nocnych, ale nie jest to problem dla mnie. Kiedy rano widzę efekt, jestem zadowolona – jestem szczęśliwa. Nie jest mi obcy decoupage oraz szycie ręczne z filcu. Jednak w ostatnim czasie lubuję się w typowo brudnych pracach…. Całkowicie rozkochały mnie w sobie media, różnego rodzaju preparaty, tekstury, możliwości z nimi związane. Uwielbiam nieprzewidywalność w trakcie etapu tworzenia. To jest to, co daje mi ogromną satysfakcję. Lubię, kiedy można sobie z tym wszystkim poszaleć – z kolorami, użytymi materiałami i całą resztą wspaniałości używanych do tego… Praktycznie mało kiedy mam plan na to, co robię. Wszystko co powstaje, rodzi się z chwili… To cała ja :)

 

dorota_c

Dorota Czerwińska

Cześć! Miło mi Was powitać w nowym miejscu i móc dzielić się z Wami nową energią i nowymi wyzwaniami! Liczę na Wasz doping i zapraszam do kolorowego świata Paper Concept.
Różnorodność zespołu ubarwię swoimi multikolorowymi pracami scrapowymi. Kropki, kratki, kokardki – to ja! Dużo czerwieni, białego sznurka, kwiaty i czyste, nieskalane mediami prace – to też ja! W scrapbookingu formy boxów i notesów są mi najbliższe, kartki i LO potrafią pochłaniać noce, podczas których pochłaniam (w tajemnicy przed dziećmi!) duuuuużo czekolady!

 

roma_s

Roma Szweda

Papierki i media zajmują większość mojego wolnego czasu i śmiało mogę powiedzieć, że popadłam w uzależnienie od scrapowania. Trzon mojej pracy z papierami stanowią kartki, pudełka i boxy. Nie stronię jednak od niekomercyjnych form i bardzo chętnie tworzę layouty, art journale i ATC. Upodobałam sobie style: vintage, retro i shabby schic, ale zdarza mi się „popełnić” prace w zupełnie odmiennym stylu. Prywatnie przez życie idę solo, matka dwóch dorosłych córek, babcia dwóch wnucząt. Zawód uprawiany jest uznawany powszechnie za bardzo nudny, zawód wyuczony – reklama i marketing.

 

Witamy serdecznie a Was zapraszamy na kolejne, inspirujące wpisy na naszym blogu!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.