LO-s na czarnym tle

MADSmads

Dzień dobry wszystkim odwiedzającym!

Dzisiejszym postem rozpoczynam przygodę z Paper Concept i mam cichą nadzieję, że moje inspiracje wniosą istotny wkład w życie tego bloga.

Ciężko było mi wybrać temat inspiracji taki, aby wyróżnił się wśród innych i zaznaczył w sposób istotny mój debiut. Ostatecznie postanowiłam wykonać projekt w klimacie różniącym się od tych, w których zazwyczaj tworzę. Moje prace w większości mają charakter vintage i shabby chic, są słodkie, wypełnione ozdobami i kompozycjami kwiatowymi i zapewniam, że sporo się ich naoglądacie. Na przekór tym projektom prezentuję dzisiaj layout w stylu modern.

Do wykonania takiego LO-sa zachęciła mnie głęboka czerń akrusza z kolekcji Love Notes marki We R   Memory Keepers korespondująca z kolorystyką zdjęcia. Dla ożywienia kompozycji posłużyłam się trzema arkuszami z kolekcji Hello Darling tego samego producenta. Tło uzupełniłam między innymi fantastyczną maską Tima Holtza. Od dawna poszukiwałam tego rodzaju maski i nareszcie ją mam, używam i cieszę się nią. Zachwycam się nieustannie, bo maska daje ciekawe efekty, świetnie odbija wzór i przede wszystkim wykonana jest z solidnego tworzywa, co daje mi pewność, że długo mi posłuży.

Kompozycja LO-sa jest prosta, oparta na powtórzeniach kształtu koła i prostokąta. Ozdób niewiele, aby nie zagłuszać zdjęcia.

Przyjrzyjcie się szczegółom:

 mads3 mads2

Kolekcja  Hello Darling dostępna jest w postaci bloczka 6 x 6 cali dwustronnych papierów w intensywnych odcieniach: różu, mięty, pistacji i czerni. Urozmaicone wzornictwo zachęca do tworzenia prac w różnych stylach. Ja wykorzystałam jedynie arkusze z motywem desek i wzorów geometrycznych, zapewniam jednak, że można z tej kolekcji wykonać również romantyczną walentynkową kartkę. Zestaw zawiera arkusz z elementami dekoracyjnymi do wycinania.

Papiery są matowe i mają wysoka gramaturę – według mnie warunki niezbędne!

Rzadko sięgam po takie kolekcje, ale im bardziej się im przyglądam, tym więcej pomysłów na ich wykorzystanie chodzi mi po głowie i chętnie je polecam.

Do wykonania LO-sa wykorzystałam materiały dostępne w sklepie:

arkusz :gracious” z kolekcji Hello Darling

arkusz “charming” z kolekcji Hello Darling

arkusz “delighted” z kolekcji Hello Darling

czarny arkusz – baza z kolekcji Love Notes

maska

Dziękuję za czas poświęcony na lekturę mojego postu i zapraszam na kolejne inspiracje.

12654500_784860824990584_8642799575153699760_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *