Dekoracja od serca

PaperConcept serce 2Witajcie!

Dziś chciałam przedstawić Wam moją ostatnią inspirację w ramach Design Team PaperConcept. Ciekawych moich dalszych poczynań artystycznych zapraszam na mojego bloga www.pellucidmind.blogspot.com a Tym, którzy odwiedzali mnie tutaj jak i całej drużynie PaperConcept dziękuję za wspólne wyprawy twórcze! :) :) :)

Dekoracja od serca i z sercem to zawieszka, którą można podarować bliskiej osobie nie tylko z okazji zbliżających się walentynek. Może być prezentem sama w sobie bądź dodatkiem do szczególnego upominku.

Dekorację wykonałam na bazie ślicznej drewnianej serwetki do ozdabiania “doily”, na której z obu stron pastą do modelowania (przełożoną do strzykawki ;) ) “narysowałam” serce. Zawieszkę pomalowałam dwuktrotnie z każdej strony gessem, następnie karminowym tuszem rysunkowym używając pędzelków syntetycznych. Dodałam też przecierki czystą turkusową farbą i odrobiną zmieszaną z bielą oraz cienie tuszem Distress Aged Mahogany. Na koniec obszar na około serca pomalowałam medium perłowym i przykleiłam opalizujące perełki.

PaperConcept serce 3

PaperConcept serce 4

PaperConcept serce 1

Będziemy potrzebować:

drewniany kształt do ozdabiania Doily

gesso

pasta do modelowania Mixmedia

tusz rysunkowy karminowy, farba akrylowa (39 i 01), tusz Distress Aged Mahogany

medium perłowe

perły samoprzylepne 4mm kremowe opalizujące

pędzelki syntetyczne

Jeszcze raz dziękuję PaperConcept za wspólną przygodę twórczą a wszystkim twórczym umysłom życzę kreatywnej fali :) Do zobaczenia w artystycznych mgławicach internetowego kosmosu :)

Pozdrawiam ciepło!
[show_avatar email=11 align=center]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *