Świąteczne torebki na prezent

DSC_0166a

Witajcie!
Czasem przedświateczna krzątanina pochałania nas tak bardzo, że na zapakowanie prezentów nie pozostaje nam wiele czasu. A przecież w dawaniu upominków chodzi również o to, aby były one pięknie zapakowane. Ja znalazlam sposób na szybkie i wyjątkowe pakowanie prezentów – tablica do tworzenia torebek We R Memory Keepers.

O tablicy pisałam już na naszym blogu, w tamtym poście znajdziecie instruktaż krok po kroku jak jej używać, dziś chciałam Wam zaprezentować świąteczne wydanie torebek. Do ich wykonania wystarczy papier ozdobny lub papier do scrapbookingu, taśma dwustronnie klejąca i ozdobna wstążeczka. Wykonanie torebek zajmuje dosłownie kilka minut.
Jak widzicie, przy pomocy tablicy udało mi sie również stworzyć pudełeczko, w które można zapakować drobiazg dla bliskiej osoby. Pasek papieru zbigowałam tworząc cztery jednakowej szerokości ścianki, następnie skleiłam skrzydełka tworząc dno pudełka. Tak samo wykonałam pokrywkę, ale tu, aby zamaskować łączenia skrzydełek, na wierzch pokrywki nakleiłam papier do scrapbookingu przycięty do odpowiedniej wielkości.

Sami widzicie, że tablica ma wiele zastosowań, a do tego jest bardzo prosta i szybka w użyciu. Zrobienie dwóch torebek i pudełeczka z pokrywką zajęło mi ok. 10-15 minut. Wystarczy dołączyć gotowe bileciki, na których napiszemy imię obdarowanego i piękne opakowanie na prezent gotowe.

Ze sklepu PaperConcept wykorzystałam:

narzędzie do tworzenia torebek na prezenty We R Memory Keepers
zestaw papierów Shimelle – Christmas Magic
brokatowe tasiemki 6 mm – złota i srebrna
 taśma dwustronna Smart 9 mm

DSC_0158a

DSC_0162a

DSC_0173a

DSC_0166a

DSC_0175a

 

Pozdrawiam!

anna_w_thumb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *