Bileciki do prezentów

PaperConcept present tags 3 Witajcie w kolejnej inspiracji!

Tym razem również zapraszam w klimacie świątecznym bo przygotowałam dla Was bileciki zwane też zawieszkami do prezentów.

W nadchodzącym miesiącu okazji do wręczania upominków będzie nie mało, dlatego zachęcam Was do samodzielnego przygotowania podobnych bilecików. Ich wykonanie jest szybkie i proste a dołączone do prezentu będą na pewno uroczym i wesołym akcentem. Na odwrocie mają sporo miejca na wpisanie imienia obdarowywanej osoby, dlatego z takim bilecikiem każdy upominek trafi prosto z rąk Świętego Mikołaja do odpowiedniej osoby ;) . Kiedy bilecik wykona już swoją misję, możemy dołączyć go do stroika świątecznego lub zawiesić na choinkę.

Jako bazę bilecików wybrałam papier z zestawu Positive Life. Zestaw ten ma bardzo uniwersalne wzory i jest jednostronnie zadrukowany, dzięki temu na odwrocie bilecików mogłam odbić stempelkiem hasełko “Merry Christmas”, przykleić samoprzylepne kryształki i zostawić miejsce na wpisanie imienia adresata ewentualnego upominku. Stempel odbiłam tuszem Distress w odcieniu Aged Mahogany i poprawiłam nieco metalicznym markerem Papermania, którym dodałam też odręczne kropeczkowe obramowanie. Front bileciku zdobi podklejony kosteczkami 3D panelik wycięty z papieru Echo Park Winter Snowfall, obrysowany markerem metalicznym, ozdobiony piankowym Reniferkiem i akcentem z kawałka girlandy liści akantu i ostrokrzewu przyklejonym klejem na gorąco. Aby kleks kleju na gorąco nie był widoczny dodałam samoprzylepny kryształek. Noski reniferków zaakcentowałam medium Glossy Accents. Papiery przycinałam trymerem do papieru a ich brzegi potraktowałam dziurkaczem narożnikowym 3w1 Basic. Na koniec dziurkaczem biurowym zrobiłam dziurki do przeciągnięca czerwonej wstążeczki satynowej. I zawieszki gotowe :)

PaperConcept present tags 2

PaperConcept present tags 1PaperConcept present tags 4

Produkty użyte do wykonania bilecików:

Papier Echo Park Winter Snowfall

papier z zestawu Positive Life

naklejki z pianki Renifery

pisaki metaliczne

kosteczki samoprzylepne 3D

girlanda z liści akant i ostrokrzew

Glossy Accents

tusz Distress Aged Mahogany

stempelek Merry Christmas

kryształki samoprzylepne przeźroczyste

wstążka satynowa 6mm

trymer do papierudziurkacz narożnikowy 3w1 Basic, pistolet na klej

Dzięki za odwiedziny i do przeczytania w kolejnej inspiracji!

Pozdrawiam serdecznie,

Basia :)

[show_avatar email=11 align=center]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *