Kwiaty w czerwieniach

PaperConcept round card 3“Jesień, tak wiele barw w jednym słowie” – napisałam kiedyś, dawno temu w szkicowniku. Chyba najbardziej o tej porze roku wodzę oczyma za odcieniami czerwieni i bordo wymalowanymi w przyrodzie. Inspiracja, którą przygotowałam dla Was na dzisiejszy dzień również utrzymana jest w takich odcieniach. Kartka o nietypowym kształcie bo okrągła to ciekawy dodatek do każdego upominku.

 

Aby wykonać taką kartkę użyłam papieru z zestawu Positive Life dpCraft. W zestawie mamy po dwie sztuki każdego wzoru więc spokojnie wystarczyło na przód i tył. W środku kartka jest biała (papier jednostronnie zdobiony) dzięki temu można spokojnie wpisać życzenia dla solenizantów. Kwiaty wycięłam dziurkaczem ozdobnym 5cm z papieru Sirio Color – Paglierino, dodatkowo w 3 kwiatkach nadałam płatkom ażurowy charakter dzięki narożnikowemu dziurkaczowi Fontanna. Dla różnorodności dodałam kwiatki z papierowych płatków dpCraft (turkus). Wszystkie kwiaty barwiłam tuszem Distress Festive Berries. Kwiaty z płatków były pierwotnie turkusowe dlatego zabarwiły się na ciemniejszy odcień. Przykleiłam je klejem Magic a następnie potuszowałam brzegi kartki z zewnątrz za pomocą Distress Dusty Concord i Festive Berries oraz czarnym tuszem Renesans (bardzo delikatnie muśniętym na kawałku gąbki).

PaperConcept round card 1

Dodałam rozpryski czarnego tuszu, czarną konturówką Stamperia ozdobiłam brzegi i środki ażurowych kwiatków, brzeg banerka z hasłem (wyciętego z zestwu Positive Life), dodałam “pseudo” geometryczne kreślenia i kropeczki. Użyłam także kremowej konturówki aby dodać nieco perłowych kropeczek. Na koniec cienkopisem UniPin narysowałam fałszywe przeszycie wokół brzegu kartki i taśmą dwustronną skleiłam obie części kartki.

PaperConcept round card 4

PaperConcept round card 2

Do stworzenia kartki potrzebowałam:

papier z zestawu Positive Life dpCraft

papier Sirio Color – Paglierino

dziurkacz “Kwiat 3” 5cm

dziurkacz narożnikowy “Fontanna”

płatki papierowe dpCraft

Distress re-inker Festive Berries i Dusty Concord

czarny tusz Renesans

konturówka czarna Stamperia i konturówka perłowa “Creme” Viva Decor

cienkopis Uni Pin 0,5mm

klej Magic

taśma dwustronna

Pozdrawiam serdecznie!

[show_avatar email=11 align=center]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *