Jesienny tag – zwieszka

PaperConcept tag 3Witajcie!

Inspiracją, którą przygotowałam dla Was na dzisiejszy dzień jest jesienny tag – zwieszka. Taki tag może być świetną, inspirującą dekoracją pokoju czy pracowni lub interesującym dodatkiem do upominku.

PaperConcept tag 5

Zawieszkę przygotowałam na bazie przyciętej odpowiednio nożykiem tapicerskim tekturki 1mm, pomalowanej gessem Renesans. Tak przygotowaną bazę pomalowałam z użyciem pędzelka syntetycznego rozwodnionymi tuszami Renesans (karmin i żółty), Distress (shaded lilac i dusty concord), farbą akrylową (Louvre ultramaryna), pozwalając aby kolory mieszały się ze sobą, dając ciekawe akwarelowe efekty. Brzegi tekturki pomalowałam farbą akrylową w kolorze miedzi A’Kryl, którą też zrobiłam kropeczki wzdłuż krawędzi taga i przemalowałam środki kwiatków. Całość ozdobiłam hasłami do wycinania z zestawu papierów Positive Life dpCraft, którym zróżnicowałam rożki za pomocą dziurkacza narożnikowego 3 w 1 Basic dpCraft.

PaperConcept tag 2
Dodałam też piórka powycinane z jednego z piapierów, pomalowane użytymi wczesniej tuszami karmin i żółty a także prawdziwe piórka białe i przemalowane tuszami dusty concord i shaded lilac. Kwiaty zrobiłam z płatków dpCraft (turkus) malując je na sucho mieszanką karminowego i żółtego tuszu, a potem na mokro tuszami shaded lilac i dusty concord. W środki dodałam małe kółeczka wycięte z piapierów ozdobnych i kilka kropeczek Glossy Accents. Wszystko przykleiłam klejem magic.

PaperConcept tag 1

Do przygotowania dzisiejszej inspiracji użyłam:

tekturka 1mm

nożyk tapicerski

gesso Renesans

– tusze Renesans karminowy i żołty

– tusze re-inkery Distress dusty concord i shaded lilac

zestaw papierów Positive Life dpCraft

płatki papierowe dpCraft

piórka dekoracyjne białe

– farby akrylowe Louvre ultramaryna i A’Kryl Renesans miedź

Glossy Accents

dziurkacz narożnikowy 3 w 1 Basic dpCraft

klej Magic, pędzelek syntetyczny, nożyczki precyzyjne

Pozdrawiam serdecznie!

[show_avatar email=11 align=center]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *