Przedstawiamy nasz Design Team

1013688_621868507862823_1283661664_n

Witajcie!

Tak już jest w życiu, że coś się kończy i coś się zaczyna. Dziś żegnamy się z częścią naszego dotychczasowego Design Teamu i witamy nowe, uzdolnione projektantki, które będą Was inspirować przez najbliższe pół roku.

Chcemy bardzo podziekować za wszystkie zgłoszenia nadesłane w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze do naszego DT, ich ilość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wybór był niezwykle trudny, a podjęcie ostatecznej decyzji było dla nas nie lada wyzwaniem.

Zanim przedstawimy nasz nowy Design Team specjalne podziekowania kierujemy do Alicji i Kasi, które dziś żegnają się z nami.
Alu, Kasiu – dziękujemy za czas, który spędziłyście razem z nami – za wspaniałe inspiracje, za profesjonalizm, za miłą współpracę i za uśmiech. Życzymy Wam wielu sukcesów na Waszej twórczej drodze!

Przyszła pora na przedstawienie naszego Design Teamu.
Anię, Magdę i Joasię już znacie, bardzo się cieszymy, że zgodziły się inspirować Was przez kolejne pół roku. Basię Gutt mieliście okazję poznać w czerwcu jako Gościnną Projektantkę, a teraz dołączyła do naszego DT na stałe. Witamy również dwie zupełnie nowe, bardzo utalentowane dziewczyny – Marlenę i Basię.
Poznajcie nasz Design Team!

      anna_w_thumb

Anna Wdowiak
www.miniscrapbox.blogspot.com

Moją miłością jest papier i wszystko co można z niego stworzyć. Utwierdzam się w tym przekonaniu każdego dnia. Swoją pasję – scrapbooking – traktuję jak antidotum na wszelkie zło. Kocham kolory, warstwy, wstążki, perełki. Ciągle poszukuję i eksperymentuję i sprawia mi to ogromną frajdę.
Cieszę się, że mam okazję Was nadal inspirować.     

magdalena_j_thumb

Magdalena Jurczyk
www.mamwene.pl

Moje prace najczęściej związane są z porami roku. To one inspirują najbardziej. “Produkuję” głównie dekoracje do domu (wianki, obrazki, kwiaty). Uwielbiam papier, zabawę kolorem i fotografię. Jest wiele technik, które mnie ciekawią. Czekają na swoją kolej w moich aranżacjach… 

joanna_p_thumb

Joanna Poczman
limarosecraft.blogspot.com

Rękodziełem zajmuję się od zawsze. Już w dzieciństwie uwielbiałam szydełkować, dziergać na drutach, szyć, lepić z gliny i robić wiele tym podobnych rzeczy. Wciąż jednak poszukiwałam tego czegoś co by mnie wciągnęło i pochłonęło tak ostatecznie. Tak było do momentu, gdy odkryłam decoupage. Decoupage stał się moją pasją, której poświęcam każdą wolną chwilę. Uwielbiam styl vintage, shabby chic, ale także prosty styl skandynawski.

marlenaC
Marlena Chmielewska
www.craftsbymarlene.blogspot.com

Moja przygoda z papierem trwa już kilkanaście lat. Na początku były tylko kartki, które powstawały ze wszystkich „przydasi” znalezionych w domu. Później połączyłam to z pasją do szycia i tak zaczęły powstawać notesy i albumy, które lubię ozdabiać różnymi ściegami. Kiedy poznałam techniki mixed media to pojawiły się w mojej pracowni również blejtramy i mediowe boxy. Lubię tworzyć w stylach vintage, romantic i shabby chic. W moich pracach stosuję przeszycia, przetarcia, tuszowania, duuużo warstw papieru, wstążki – szczególnie te vintage oraz kwiaty, które uwielbiam. Ciągle staram uczyć się nowych technik. Swoich sił próbuję także w decoupage’u oraz haftowaniu, jednak cardmaking i scrapbooking to moje największe pasje. Każdą wolną chwilę staram się poświęcić na twórcze działanie. Moje prace prezentuję na blogu www.craftsbymarlene.blogspot.com oraz na Facebooku, gdzie prowadzę fanpage Pracownia Perfecta Marlena Chmielewska.
Serdecznie zapraszam :)

barbaraG
Barbara Gutt
barbara-scrapki.blogspot.com

Nazywam się Basia, w kreatywnym świecie znana po prostu jako Barbara.
Urodziłam się na Śląsku (stąd moje imię, które zobowiązuje :) ) i prowadzę własną, małą firmę Barbara Gutt Handmade, która jest zwieńczeniem mojej kilkuletniej pracy.
Prywatnie jestem mamą 12-letniej Emilii i 5-letniego Adasia, oraz pancią pieska o imieniu Franczesko.
Nigdy bym nie przypuszczała, że będę szyła – kiedyś nie potrafiłam przyszyć nawet guzika.
Filc to jednak tak magiczny i wdzięczny materiał, że wciąnął mnie bez reszty.
W 99% szyję ręcznie, maszyny do szycia używam bardzo sporadycznie – daje mi to wielką satysfakcję. 
Inspirację czerpię ze wszystkiego, co słodkie, urocze i pastelowe. Wszystkie pomysły szkicuję w notesach, potem szyję z nich filcusie.
Jestem wielką fanką Japonii, dlatego o moich pracach można powiedzieć, że są absolutnie kawaii (czyli mega urocze).
Bardzo cieszę się, że będę inspirować Was swoimi pracami na blogu PaperConcept, mam nadzieję , że zarażę Was miłością do filcu.

barbaraW
Barbara Wiewiórska
pellucidmind.blogspot.com

Sztuka towarzyszy mi od zawsze. Moją pierwszą miłością były akwarele. Kilka lat temu zamiłowanie do malarskich i rysunkowych technik tradycyjnych zaczęłam łączyć z kolażem, scrapbookingiem, rzeźbą miniaturową etc. pod szyldem mixed-media. Inspiracje muzyką i naturą owocują pracami w stylu surreal oraz abstract czasami z nutką ciemniejszej strony mocy. Uwielbiam też nadawać zwykłym przedmiotom artystyczne drugie życie.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego bloga, zapewniamy, że nie zabraknie wspaniałych inspiracji!

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.