Witamy na blogu PAPERCONCEPT!

Serdecznie witamy wszystkich, którzy kochają rękodzieło na blogu firmowym sklepu PaperConcept.pl!

Chcemy aby to było miejsce pełne kreatywnych pomysłów.

Chcemy Was inspirować, zachęcać do tworzenia, prezentować ciekawe produkty i nowości oraz nagradzać w comiesięcznych wyzwaniach.

Chcemy dodawać Wam skrzydeł w Waszej twórczej przygodzie – w różnych dziedzinach rękodzieła i na różnych poziomach zaawansowania.

Chcemy pokazywać,  że z produktów dostępnych w naszym sklepie można stworzyć niepowtarzalne rzeczy.

Jednym słowem – chcemy rozwijać również Waszą kreatywność.

Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, do którego będziecie zaglądać z przyjemnością. Bawcie się dobrze, korzystajcie z naszych inspiracji, komentujcie, dzielcie się swoimi pomysłami i uwagami.

Bądźcie z nami!

 

A przez najbliższe miesiące inspirować Was będzie grono wspaniałych projektantek.
Poznajcie nasz DESIGN TEAM!

anna_w_thumb

Anna Wdowiak
miniscrapbox.blogspot.com

Moją miłością jest papier i wszystko co można z niego stworzyć. Utwierdzam się w tym przekonaniu każdego dnia. Swoją pasję – scrapbooking – traktuję jak antidotum na wszelkie zło. Kocham kolory, warstwy, wstążki, perełki. Ciągle poszukuję i eksperymentuję i sprawia mi to ogromną frajdę. Cieszę się, że mogę Was inspirować i zarażać moją pasją!

alicja_k_thumb

Alicja Kalwarczyk
haftownia.blogspot.com

Witam serdecznie, z wykształcenia jestem towaroznawcą, a na co dzień ogrodnikiem z zamiłowaniem do kwiatów, piękna i sztuki. Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się kilka lat temu, tak mnie wciągnęła, że aż nie sposób sobie przypomnieć od czego tak na prawdę się zaczęło, najpewniej od kursu rysunku, wtedy odkryłam, że wszystkiego można się nauczyć, a odrobina talentu pchnęła mnie do przodu w inne techniki rękodzielnicze. Obecnie największą moją pasją jest decoupage i haft krzyżykowy. W swoich pracach staram się łączyć estetykę z funkcjonalnością. Moje prace wykonuje z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Będzie mi niezmiernie miło dla Was tworzyć, mam nadzieję, że Was zainspiruję i zarażę swoją pasją!

joanna_p_thumb

Joanna Poczman
limarosecraft.blogspot.com

Rękodziełem zajmuję się od zawsze. Już w dzieciństwie uwielbiałam szydełkować, dziergać na drutach, szyć, lepić z gliny i robić wiele tym podobnych rzeczy. Wciąż jednak poszukiwałam tego czegoś co by mnie wciągnęło i pochłonęło tak ostatecznie. Tak było do momentu, gdy odkryłam decoupage. Decoupage stał się moją pasją, której poświęcam każdą wolną chwilę. Uwielbiam styl vintage, shabby chic, ale także prosty styl skandynawski. Mam nadzieję, że pomysły, które zaprezentuje wam w czasie moje uczestnictwa w Desing Teamie przypadną wam do gustu, zainspirują i sami zaczniecie działać. To nie jest trudne, a można samemu stworzyć oryginalne i niepowtarzalne dekoracje.

katarzyna_k_thumb

Katarzyna Kowalczuk
88makama2.blogspot.com

Witam! Będzie bardzo krótko, gdyż nie lubię o sobie pisać.
Scrapbooking, cardmaking poznałam w kwietniu 2013 roku i przepadłam.
Każdą wolną chwilę poświęcam na tworzenie notesów, albumów, kartek, zaproszeń. Szczególnie upodobałam sobie prace o tematyce dziecięcej – kolorowe i wesołe. W sieci jestem znana jako 88makama2. Dziękuję bardzo za możliwość tworzenia w tak wspaniałym gronie. Mam nadzieję, że moje prace choć troszkę Was zainspirują!

magdalena_j_thumb

Magdalena Jurczyk
www.mamwene.pl

Moje prace najczęściej związane są z porami roku. To one inspirują najbardziej. „Produkuję” głównie dekoracje do domu (wianki, obrazki, kwiaty). Uwielbiam papier, zabawę kolorem i fotografię. Jest wiele technik, które mnie ciekawią. Czekają na swoją kolej w moich aranżacjach…

Zapraszamy !

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.