Jagodowa herbaciarka

Sierpień 07, 2017, - decoupage, Design Team

Witajcie wakacyjnie!
Sezon na jagody i borówki w pełni, dlatego zamarzyła mi się tak owocowa herbaciarka. Przy okazji chciałam Wam pokazać nowości jakie pojawiły się w sklepie PaperConcept. Zapraszam 🙂

Spośród wielu pięknych nowości wśród papierów ITD do herbaciarki wybrałam z motywem borówek . Do tego papieru na bokach dopasowałam papier do scrapbookingu tej samej firmy. Przed naklejeniem wyciętych fragmentów papierów całe pudełko pomalowałam białą farbą. Następnie przy użyciu kleju  Mod-Podge przykleiłam papier ryżowy. Papier do scrapbookingu nawilżyłam malując na odwrocie umoczonym w wodzie pędzlem. Następnie i pudełko i papier pokryłam klejem Mod-Podge. Taki zabieg powoduje, że dość gruby papier przyklei się idealnie. Na wieczku dodałam napis „Fruit Tea”. Użyłam do tego Gel Heavy Body Mat firmy Renesans wymieszany z białą farbą. Następnie wieczko pomalowałam farbą kredową Pentart w kolorze jeżyny. Lekko pocieniowałam farbami w kolorze czarnym, zieleni weneckiej i bieli. Przeszlifowałam, aby odkryć biały kolor spod spodu.
Całość pokryłam jeszcze raz preparatem Mod-Podge, a następnie warstwą lakieru. Za pomocą pędzla szczecinowego pokryłam całość kolorowymi kropeczkami. Na to kilka warstw lakieru.
Metalowe nóżki i kołatkę pomalowałam farbą w kolorze jeżyny i czarną, a następnie delikatnie farbą w kolorze platynowym.

Do inspiracji użyłam:
drewnianą herbaciarkę 2 komorową,
papier ryżowy ITD z motywem borówek,
papier do sbrabookingu,
klej Mog-Podge matowy,
farbę kredową Pentar w kolorze jeżyny,
– farby akrylowe Renesans: białą, czarną , zieleń wenecka, turkurs perłowy i platynową,
Gel Heavy Body Mat firmy Renesans,
pędzel do kleju,
pędzel szczecinowy,
pędzle do lakieru,
metalowe nóżki,
metalową kołatkę.

Pozdrawiam serdecznie

Asia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Powered by Clos Brothers 2014