uroczy komplet

Lipiec 10, 2017, - cardmaking, Design Team, Inspiracje, scrapbooking

Dzień dobry!

Kilka dni temu znajoma poprosiła o kartkę i opakowanie na prezent dla kilkuletniej Lenki z okazji Jej urodzin. Zgodziłam się chętnie. Ochoczo zabrałam się do pracy, no i… KLOPS!
Drukarka odmówiła posłuszeństwa. Mimo wszelkich możliwych prób, nie udało mi się jej reanimować, a obiecałam, że na kartce będzie imię, wewnątrz życzenia gotowe tylko do podpisu 🙁
Tak naprawdę te wszystkie maszyny i programy bardzo ułatwiają nam pracę, oszczędzają nasz czas i pomagają nam stworzyć coś, czego raczej nigdy nie uzyskamy pisząc ręcznie. Ukłony dla osób, które uczą się kaligrafii. Podjęłam kilkadziesiąt prób, żeby napisać imię „Lenka”, a i tak nie jest taki, jaki bym chciała. Szaleństwo! Jeden mały wyraz, który równiusieńki wyskakuje z drukarki w kilka sekund zmusił mnie do poświęcenia mu godziny. Doceńmy te wszystkie urządzenia!
Do zestawu użyłam fantastycznych papierów z dziecięcymi motywami, w których dominuje róż – ulubiony kolor jubilatki. Ponieważ torebka na prezent ma dość wyrazisty wzór, kartka jest w stonowanych kolorach. Wewnątrz karty, w miejscu na życzenia przykleiłam motywy z papieru, którym opakowałam niespodziankę. To mały tort i kokarda.

Produkty ze sklepu:

– papier Carta Bella – Rock-A-Bye Baby Girl,
papier Echo Park – Wedding Bliss,
papier biały,
papier różowy,
koperta różowa,
gilotyna,
tablica do bigowania,
zaokrąglacz do rogów,
nożyczki,
kostka 3d,
klej magic

 

Magdalena Jurczyk


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Powered by Clos Brothers 2014